Dla deweloperów


Atelier HOFFMANN
RZETELNOŚĆ      DOŚWIACZENIE      KOMPETENCJE

Spotykając się ze zróżnicowanymi potrzebami klientów, nauczyliśmy się dochodzić do kompromisowych rozwiązań nie tracąc na jakości tworzonych projektów. Jesteśmy regionalną pracownią architektury coraz częściej zauważaną przez inwestorów rynku krajowego.
 
Zapewniamy pełne spektrum usług projektowych, od analiz poprzez koncepcje, kosztorysy, projekty wykonawcze, kończąc na  wysokiej jakości materiałach promujących daną inwestycję i sprawdzonych fachowcach na budowę.
 
Wychodząc z założenia, że każdy projekt jest doświadczeniem i przygodą, chętnie podejmujemy nowe wyzwania szczególnie tam, gdzie z różnych przyczyn nie znajdują zastosowania standardowe rozwiązania.

                                                     Zobacz nasze projektyAtelier HOFFMANN

UCZCIWOŚĆ      NIEZAWODNOŚĆ      JAKOŚĆ
 
                                                                  Projekty architektoniczne
Od koncepcji po realizację i odbiór, prowadzimy inwestycję od strony projektowej na jej każdym etapie. Zajmujemy się koordynacją wszystkich branż, nadzorem projektowym nad wykonawcami oraz reprezentowaniem inwestora w trakcie całego procesu urzędowego.


                                                                               Wnętrza
Oprócz projektów architektonicznych oferujemy także aranżację wnętrz - od prostej, polegającej na doborze elementów wyposażenia (umeblowanie, oświetlenie, kolorystyka itp.) po bardzo zaawansowaną, czyli na przykład zmiana układu funkcjonalnego, przemodelowanie wnętrz, renowacja.


                                                                         Parki i tereny zielone
Od przydomowych ogrodów, małych skwerów i zieleni osiedlowej, po wielohektarowe założenia parkowe - tworzymy przestrzeń przyjazną ludziom, ale także idealnie wpasowaną w istniejący ekosystem.. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami od doboru roślin oraz utrzymania zieleni.


                                                                               Wykonawcy
Stolarze, elektrycy, murarze, tapicerzy, prawdziwi i sprawdzeni rzemieślnicy. Współpracujemy z fachowcami rzetelnymi, niezawodnymi i konkurencyjnymi cenowo.
 Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.
 
                       
Mieczysław Hoffmann                                    Krzysztof Hoffmann
 
PFR