Oferta


Wnętrza komercyjne

 

Miejsce pracy może mieć swój styl.

 

Tu spędzasz najwięcej czasu. Podejmujesz nowe wyzwania, poznajesz nowych kontrahentów, tu zapadają ważne decyzje. Każda z tych sytuacji decyduje o przyszłości Twojej firmy. Ważne jest wnętrze w jakim spędzasz godziny pracy. To wnętrze nie tylko pomaga w pracy ale świadczy również o prestiżu i pozycji Twojej firmy. Może warto się nad tym zastanowić?
 
Wnętrze wiele mówi również o Tobie.

Oryginalne, dobrze i w przemyślany sposób zaprojektowane wnętrze to Twoja wizytówka. Mówi kim jesteś i w jaki sposób prowadzisz firmę. Może budzić zaufanie i przyciągać uwagę nowych klientów. Ergonomiczne, ułatwiające codzienną pracę i w jakiś sposób oryginalne – to cechy jakie powinny być wyróżnikiem wnętrz biura w Twojej firmie. Właśnie to ma powiedzieć najwięcej o właścicielu. Zwróć na to uwagę.
 
Z pomocy architektów korzystają teraz nawet najmniejsze firmy. Rośnie świadomość jakie wymierne korzyści im to przyniesie. Spójrz inaczej na swoje biura. Nie sztuką jest zmienić wszystko i wydać wielkie kwoty. Lepiej podkreślić to co jest dobre i skutecznie ukryć wady Twoich pomieszczeń. W ten sposób całość zyska na wyglądzie i nabierze charakteru. Rodzaj ścian, kolory wnętrz ,dobór oświetlenia, rodzaje posadzki muszą być dostosowane do rodzaju pracy jaką wykonujesz. O tym porozmawiamy na początku naszej współpracy.
 
Od pomysłu do projektu. Od projektu do realizacji.
 
Naszą współpracę oprzemy na partnerskich relacjach. Poznamy Twoje oczekiwania i plany dotyczące inwestowania w biura. Wymienimy się pomysłami – najlepszy zamienimy w profesjonalny projekt wraz z kosztorysem. Potem wyznaczysz termin realizacji tak aby prace budowlane nie zakłóciły normalnego funkcjonowania Twojej firmy. Czekają Nas jednak po drodze ważne kwestie, m.in.:

 1. Analiza dokumentacji technicznej
 2. Pomiary wraz z dokumentacją fotograficzną
 3. Koncepcja
  • rozplanowanie układu funkcjonalnego
  • aranżacja ustawienia mebli
  • wizualizacje komputerowe
 4. Projekt wykonawczy
  • szczegółowe rysunki techniczne
  • wybór materiałów wykończeniowych
  • ustalenie wyposażenia wnętrz
  • dobór kolorystyki


Na każdym etapie oferujemy naszą wiedzę prawną związaną z przepisami oraz doświadczenie w kontaktach z administracją i podmiotami wydającymi zezwolenia i opinie.

W sprawie projektu Twojego biura skontaktuj się z Nami już teraz 509-806-120.

 

PFR