Architektura

Architektura czyli sztuka kreowania przestrzeni. Od najdawniejszych czasów była to jedna z najważniejszych dziedzin życia. To właśnie naszym zadaniem jest tworzenie form przestrzennych zgodnych z otoczeniem i waszymi marzeniami. 

Każdy z nas chciałby zbudować dom, który będzie tym jedynym wymarzonym. To w nim będziecie odpoczywać po całym ciężkim dniu w pracy. Dlatego stworzenie idealnego projektu domu nie należy do łatwych. Myślisz, przecież jest tyle projektów gotowych-katalogowych i niektóre z nich nie są złe i co najważniejsze są tanie. I pewnym stopniu masz rację. Jest tani, ale pamiętaj każdy taki projekt musi zostać zaadaptowany do terenu Twojej działki, pojawiają się koszty. Kiedy jednak decydujesz się na zmiany w projekcie – a tak właśnie z reguły jest – to cena całkowita takiego projektu jest dużo wyższa niż początkowa.

Nasza oferta? Projekt domu stworzony tylko i wyłącznie dla Ciebie zgodnie z twoimi wymaganiami a jeżeli będzie taka potrzeba opracujemy projekt wnętrza. Poza projektem budynku dla idealnego zgrania ważny jest również projekt zagospodarowania działki, bo to w nim określa się min. ustawienie domu względem kierunków świata, co w późniejszym użytkowaniu ma ogromne znaczenie, który my wykonamy w ramach naszych zadań.

Dom budujemy jeden na całe życie, więc może warto zastanowić się nad tym czy chcielibyście mieć swój dom dokładnie taki o jakim marzyliście. My możemy spełnić te marzenia.

Architektura komercyjna rządzi się zupełnie innymi regułami. Chcesz aby Twój obiekt wyróżniał się spośród innych, żeby zwracał uwagę a nieraz i kontrowersje. Naszym zadaniem jest stworzenie oryginalnego pomysłu i dostosowanie go do funkcji jakie ma pełnić obiekt. Tu przydaje się znajomość najnowocześniejszych technologii budowlanych, bo często zdarza się że budynki robią wrażenie właśnie wysoką jakością materiałów. Potrzebna jest ogromna wiedza z zakresu nie tylko Prawa Budowlanego ale i całego szeregu przepisów związanych z takimi inwestycjami. W ramach naszych obowiązków uzyskamy wszystkie wymagane uzgodnienia dokumentacji. Cały projekt kończy wizualizacja fotorealistyczna, która umożliwi Tobie spojrzenie na obiekt jeszcze przed jego wybudowaniem. Przy takich projektach potrzebna jest pełna dokumentacja techniczna. My wraz z naszym zespołem sprawdzonych specjalistów różnych branż wykonamy ją dla Ciebie. A jeżeli nie masz czasu na sprawy formalne poprowadzimy proces projektowy do pozwolenia na budowę włącznie.

Skontaktuj się z Nami już teraz:
(55) 232-41-70

509-806-120

Prześlij do Nas swoje zapytanie:
ah@elblag.com.pl