Wnętrza mieszkalne

Zmieńmy razem Twoje mieszkanie

Jesteśmy tak bardzo zajęci pracą zawodową. Poświęcamy jej cały nasz czas bo nigdy wcześniej nie zależało Nam tak na sukcesie i karierze. Z trudem potrafimy wygospodarować konieczne chwile dla rodziny i bliskich. Dlatego tak istotne jest miejsce gdzie odpoczywamy, zbieramy siły i jesteśmy w gronie osób na których zależy Nam najbardziej. Nasze miejsce to mieszkanie. Dom. Tylko tu jesteśmy u siebie. Wtedy właśnie zwracamy uwagę na to jak mieszkamy, jak mamy urządzone wnętrze i zastanawiamy się czy nie pora czegoś zmienić.

Zmieńmy razem Twoje mieszkanie. Warto wydać oszczędności na coś co przetrwa lata i będzie towarzyszyć Tobie na co dzień. Z czasem naprawdę to docenisz. Oferujemy naszą pomoc i wsparcie w tym ważnym momencie: w chwili gdy kupiliście mieszkanie i myślicie całą rodziną jak je urządzić. Także teraz kiedy Wasze dzieci trochę podrosły i chcecie odnowić pokoje aby dać im więcej przestrzeni. Albo gdy po prostu czujecie, że musicie coś całkiem zmienić w Waszym domu.

Wymyślimy na nowo Wasze mieszkanie

Pierwsze spotkanie z naszym architektem jest bezpłatne. Umówimy się w terminie który pasuje Tobie najlepiej; po pracy kiedy przestają dzwonić telefony lub w sobotnie przedpołudnie gdy masz więcej czasu na spokojną rozmowę. Umów się już dziś – telefon 509-806-120.

 Zaczniemy od wzajemnego poznania się – chcemy wiedzieć jaki styl Wam się podoba, czy widzieliście coś ciekawego w mieszkaniu znajomych i chcecie to powtórzyć ale dodać coś oryginalnego od siebie, a może po prostu szukać nowych ciekawych pomysłów i nie macie czasu aby tym wszystkim się zająć. Od tego zaczniemy naszą współpracę.

Po pierwszym spotkaniu musimy porozmawiać o kosztach: ważne abyśmy wiedzieli ile możecie i chcecie wydać na zmiany w mieszkaniu. Podpowiemy Wam jak uniknąć zbędnych wydatków i gdzie szukać oszczędności. My również nie lubimy przepłacać.

Kolejne etapy pracy zostawcie Nam

Analiza dokumentacji technicznej:

 1. Pomiary wraz z dokumentacją techniczną
 2. Koncepcja
  • rozplanowanie układu funkcjonalnego
  • aranżacja ustawienia mebli
  • wizualizacje komputerowe
 3. Projekt wykonawczy
  • szczegółowe rysunki techniczne
  • wybór materiałów wykończeniowych
  • ustalenie wyposażenia wnętrz
  • dobór kolorystyki
 4. Nadzór autorski

Tu właśnie ustalimy kiedy i gdzie będziemy Was zastępowali w rozmowach z hurtowniami czy firmami budowlanymi. Naszym zadaniem będzie pilnowanie aby prace przebiegały prawidłowo. Dodatkowo będziemy na bieżąco kontrolowali wydatki informując Was o realizacji budżetu jaki przeznaczyliście na aranżację wnętrza.

Nowoczesne wnętrze w Twoim mieszkaniu

Projektujemy wnętrze dla Was i Waszych bliskich. Ale co najważniejsze projektujemy razem z Wami – nie narzucamy niczego, raczej pomagamy zrealizować Wasze przemyślenia i pomysły.

Skontaktuj się z Nami już teraz:
(55) 232-41-70

509-806-120

Prześlij do Nas swoje zapytanie:
ah@elblag.com.pl