Dla deweloperów

Atelier HOFFMANN

Rzetelność, doświadczenie, kompetencje

Jesteśmy regionalną pracownią architektury coraz częściej zauważaną przez inwestorów rynku krajowego.

Zapewniamy pełne spektrum usług projektowych, od analiz poprzez koncepcje, kosztorysy, projekty wykonawcze, kończąc na  wysokiej jakości materiałach promujących daną inwestycję i sprawdzonych fachowcach na budowę.

Wychodząc z założenia, że każdy projekt jest doświadczeniem i przygodą, chętnie podejmujemy nowe wyzwania szczególnie tam, gdzie z różnych przyczyn nie znajdują zastosowania standardowe rozwiązania.

Projekty architektoniczne

Od koncepcji po realizację i odbiór, prowadzimy inwestycję od strony projektowej na jej każdym etapie. Zajmujemy się koordynacją wszystkich branż, nadzorem projektowym nad wykonawcami oraz reprezentowaniem inwestora w trakcie całego procesu urzędowego.

Wnętrza

Oprócz projektów architektonicznych oferujemy także aranżację wnętrz – od prostej, polegającej na doborze elementów wyposażenia (umeblowanie, oświetlenie, kolorystyka itp.) po bardzo zaawansowaną, czyli na przykład zmiana układu funkcjonalnego, przemodelowanie wnętrz, renowacja.

Parki i tereny zielone,zielone tarasy

Od przydomowych ogrodów, małych skwerów i zieleni osiedlowej, po wielohektarowe założenia parkowe – tworzymy przestrzeń przyjazną ludziom, ale także idealnie wpasowaną w istniejący ekosystem. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami od doboru roślin oraz utrzymania zieleni.

Wykonawcy

Stolarze, elektrycy, murarze, tapicerzy, prawdziwi i sprawdzeni rzemieślnicy. Współpracujemy z fachowcami rzetelnymi, niezawodnymi i konkurencyjnymi cenowo. Najważniejsze dla nas jest doświadczenie i kompetencje podwykonawców.

Atelier HOFFMANN – czytelne zasady współpracy

Jakość i doskonałość

Podstawowa wartość naszej firmy oznaczają dotrzymywanie obietnic i działanie, którego jakość przewyższa oczekiwania klientów, innowacyjność, ciągłe rozwijanie swojej wiedzy oraz otwartość na zmiany i elastyczne podejmowanie decyzji.

Praca zespołowa

Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Budujemy dobre, długoterminowe relacje z klientami i we własnym gronie, umiemy docenić odmienny punkt widzenia oraz potrafimy się skutecznie komunikować. Dzielimy się wiedzą, zdobytym doświadczeniem oraz posiadanymi zasobami.


Prostota

Współpraca z naszą firmą jest bezproblemowa; dbamy o zachowanie prostoty działań. 

Profesjonalizm

Wynika z wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy naszych ekspertów i pracowników.  Staramy się, aby poziom jakości naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych Klientów oraz współpracujących z nami Partnerów.

Pasja

 Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, bo lubimy to, co robimy. Pracujemy z zaangażowaniem, entuzjazmem i poświęceniem. Pasja jest inspirującą siłą, która motywuje nas do ciągłych poszukiwań, odkrywania nowych możliwości i spełniania marzeń naszych Klientów.

Skuteczność

100 % przygotowanych przez nas projektów uzyskało prawomocne pozwolenia na budowę. Przy współpracy z jednostkami administracji budowlanej stosujemy zasadę minimalizowania problemów i szybkiego rozwiazywania spornych kwestii. Najważniejsze dla nas jest sprawne uzyskania niezbędnych decyzji oraz tej najważniejszej decyzji pozwolenia na budowę

Efektywność a ochrona zabytków

Najważniejszy dla nas jest wspólnie z inwestorem wyznaczony cel, który szczególnie w obszarach pod ochroną konserwatorską, nie zawsze jest łatwy do uzyskania. Na płaszczyźnie działań z konserwatorami zabytków stawiamy na otwarty dialog aby w możliwie krótkim czasie dojść do rozwiązania satysfakcjonującego każdą ze stron. Szkoda czasu na spory, które do niczego nie prowadzą.